Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C394K4PACTU
C0603C394K4PACTU
C0603C394K4PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C394K4PACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C394K4PACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.39UF 16V X5R 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0603C394K4PACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.39UF 16V X5R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 926842 pcs Tietolomake X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm)
lämpötila kerroin X5R Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)