Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C470J3GACTU
C0603C470J3GACTU
C0603C470J3GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C470J3GACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C470J3GACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 47PF 25V C0G/NP0 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero C0603C470J3GACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 47PF 25V C0G/NP0 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1826497 pcs Tietolomake C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja C Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet 399-9083-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 36 Weeks Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Low ESL
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 47pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
kapasitanssi 47pF Sovellukset General Purpose