Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C472K4RACTU
C0603C472K4RACTU
C0603C472K4RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C472K4RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C472K4RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 4700PF 16V X7R 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs65535 pcs
Product parameter
Osa numero C0603C472K4RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 4700PF 16V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5201109 pcs Tietolomake Ceramic Chip
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 16V Toleranssi 4700pF
Paksuus (Max) X7R Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja C