Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C474K9PACTU
C0603C474K9PACTU
C0603C474K9PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C474K9PACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C474K9PACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.47UF 6.3V X5R 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0603C474K9PACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.47UF 6.3V X5R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2426654 pcs Tietolomake X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm)
lämpötila kerroin X5R Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)