Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C564M8PACTU
C0603C564M8PACTU
C0603C564M8PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C564M8PACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C564M8PACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.56UF 10V X5R 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0603C564M8PACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.56UF 10V X5R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1175257 pcs Tietolomake X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm)
lämpötila kerroin X5R Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)