Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C620G1GACTU
C0603C620G1GACTU
C0603C620G1GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C620G1GACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C620G1GACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 62PF 100V NP0 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0603C620G1GACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 62PF 100V NP0 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 300160 pcs Tietolomake C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±2% Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)