Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C680K4GACTU
C0603C680K4GACTU
C0603C680K4GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C680K4GACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C680K4GACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 68PF 16V NP0 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0603C680K4GACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 68PF 16V NP0 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1082983 pcs Tietolomake C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)