Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0603C682K4REC
C0603C682K4REC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0603C682K4REC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0603C682K4REC
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0603 6.8NF 16V X7R 10%
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero C0603C682K4REC Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0603 6.8NF 16V X7R 10% Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 693050 pcs Tietolomake ESD, X7R Dielectric
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.034" (0.87mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja C Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 6800pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) kapasitanssi 6800pF