Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805C100CBGACTU
C0805C100CBGACTU
C0805C100CBGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805C100CBGACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805C100CBGACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 10PF 630V C0G/NP0 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero C0805C100CBGACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 10PF 630V C0G/NP0 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 310094 pcs Tietolomake High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 630V
Toleranssi ±0.25pF Paksuus (Max) 0.055" (1.40mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)