Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805C152F5GEC
C0805C152F5GEC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805C152F5GEC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805C152F5GEC
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0805 1.5NF 50V C0G 1%
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero C0805C152F5GEC Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0805 1.5NF 50V C0G 1% Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 198053 pcs Tietolomake ESD, COG Dielectric
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.035" (0.88mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja C Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Low ESL Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1500pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 1500pF