Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805C152M2REC
C0805C152M2REC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805C152M2REC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805C152M2REC
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0805 1.5NF 200V X7R
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero C0805C152M2REC Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0805 1.5NF 200V X7R Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 269809 pcs Tietolomake ESD, X7R Dielectric
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.035" (0.88mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja C Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1500pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 1500pF
Sovellukset Bypass, Decoupling, ESD Protection
Liittyvät tuotteet
C0805C152M3HAC7800 Image
  • Osa#:C0805C152M3GEC
  • valmistajat:KEMET
  • Kuvaus:CAP CER 0805 1.5NF 25V C0G 20%