Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805C162J1HAC7800
C0805C162J1HAC7800
C0805C162J1HAC7800
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805C162J1HAC7800 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805C162J1HAC7800
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0805 1.6NF 100V ULTRA ST
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0805C162J1HAC7800 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0805 1.6NF 100V ULTRA ST Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3367632 pcs Tietolomake Ultra Stable, X8R Dielectric
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.039" (1.00mm)
lämpötila kerroin X8R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)