Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805C200C5GACTU
C0805C200C5GACTU
C0805C200C5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805C200C5GACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805C200C5GACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 20PF 50V NP0 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0805C200C5GACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 20PF 50V NP0 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 153870 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±0.25pF Paksuus (Max) 0.035" (0.88mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)