Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805C200MDGACTU
C0805C200MDGACTU
C0805C200MDGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805C200MDGACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805C200MDGACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 20PF 1KV NP0 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero C0805C200MDGACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 20PF 1KV NP0 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 812889 pcs Tietolomake High Voltage C0G Dielectric, CommercialC0805C200MDGACTU Spec
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 1000V (1kV)
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.055" (1.40mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)