Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805C222M5RACTU
C0805C222M5RACTU
C0805C222M5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805C222M5RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805C222M5RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 2200PF 50V X7R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0805C222M5RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 2200PF 50V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 984823 pcs Tietolomake X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.035" (0.88mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)