Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805C224JMREC
C0805C224JMREC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805C224JMREC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805C224JMREC
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0805 220NF 63V X7R 5%
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero C0805C224JMREC Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0805 220NF 63V X7R 5% Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 197948 pcs Tietolomake ESD, X7R Dielectric
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.055" (1.40mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja C Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.22µF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 0.22µF