Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805C273K2RACTU
C0805C273K2RACTU
C0805C273K2RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805C273K2RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805C273K2RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.027UF 200V X7R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero C0805C273K2RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.027UF 200V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 703914 pcs Tietolomake X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.043" (1.10mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)