Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805C331K4GACTU
C0805C331K4GACTU
C0805C331K4GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805C331K4GACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805C331K4GACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 330PF 16V NP0 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0805C331K4GACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 330PF 16V NP0 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 876277 pcs Tietolomake C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.035" (0.88mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)