Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805C334K3NACTU
C0805C334K3NACTU
C0805C334K3NACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805C334K3NACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805C334K3NACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.33UF 25V X8L 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero C0805C334K3NACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.33UF 25V X8L 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 395742 pcs Tietolomake X8L Dielectric 10-250 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.039" (1.00mm)
lämpötila kerroin X8L Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja C Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet 399-5768-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 27 Weeks Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet High Temperature
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 0.33µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X8L 0805 (2012 Metric)
kapasitanssi 0.33µF Sovellukset General Purpose