Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805C565K8PACTU
C0805C565K8PACTU
C0805C565K8PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805C565K8PACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805C565K8PACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 5.6UF 10V X5R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero C0805C565K8PACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 5.6UF 10V X5R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 155141 pcs Tietolomake X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.055" (1.40mm)
lämpötila kerroin X5R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)