Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805C680JCGACTU
C0805C680JCGACTU
C0805C680JCGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805C680JCGACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805C680JCGACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 68PF 500V NP0 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero C0805C680JCGACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 68PF 500V NP0 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 498866 pcs Tietolomake C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.055" (1.40mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)