Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805C682J3RACTU
C0805C682J3RACTU
C0805C682J3RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805C682J3RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805C682J3RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 6800PF 25V X7R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0805C682J3RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 6800PF 25V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 896545 pcs Tietolomake Ceramic Chip
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 25V Toleranssi 6800pF
Paksuus (Max) X7R Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja C