Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805C823K5RACTU
C0805C823K5RACTU
C0805C823K5RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805C823K5RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805C823K5RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.082UF 50V X7R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero C0805C823K5RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.082UF 50V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 440648 pcs Tietolomake X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.039" (1.00mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja C Arvioinnit -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet 399-9276-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 46 Weeks Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Low ESL
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 0.082µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapasitanssi 0.082µF Sovellukset General Purpose