Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805F334M8RACTU
C0805F334M8RACTU
C0805F334M8RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805F334M8RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805F334M8RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.33UF 10V X7R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0805F334M8RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.33UF 10V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 593726 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.039" (1.00mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)