Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805F474K4RACTU
C0805F474K4RACTU
C0805F474K4RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805F474K4RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805F474K4RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.47UF 16V X7R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero C0805F474K4RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.47UF 16V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 488412 pcs Tietolomake FO-CAP, X7R Dielectric 16-200 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.043" (1.10mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)