Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C0805X162J8HACAUTO
C0805X162J8HACAUTO
C0805X162J8HACAUTO
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C0805X162J8HACAUTO luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C0805X162J8HACAUTO
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0805 1.6NF 10V ULTRA STA
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C0805X162J8HACAUTO Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0805 1.6NF 10V ULTRA STA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1743909 pcs Tietolomake FT-CAP, Ultra Stable, X8R Dielectric
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.039" (1.00mm)
lämpötila kerroin X8R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja FT-CAP Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 36 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Low ESL, Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1600pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 1600pF