Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206C100J5GACTU
C1206C100J5GACTU
C1206C100J5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206C100J5GACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206C100J5GACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C1206C100J5GACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1264918 pcs Tietolomake C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.035" (0.88mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)