Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206C101KCGACTU
C1206C101KCGACTU
C1206C101KCGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206C101KCGACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206C101KCGACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero C1206C101KCGACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 246514 pcs Tietolomake High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.053" (1.35mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja C Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Muut nimet 399-7074-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 45 Weeks Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet High Voltage
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
kapasitanssi 100pF Sovellukset General Purpose