Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206C102M2GACTU
C1206C102M2GACTU
C1206C102M2GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206C102M2GACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206C102M2GACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1000PF 200V NP0 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C1206C102M2GACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1000PF 200V NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 374242 pcs Tietolomake C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.035" (0.88mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)