Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206C106M4PACTU
C1206C106M4PACTU
C1206C106M4PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206C106M4PACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206C106M4PACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 10UF 16V X5R 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero C1206C106M4PACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 10UF 16V X5R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 645318 pcs Tietolomake X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.071" (1.80mm)
lämpötila kerroin X5R Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja C Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Muut nimet 399-8154-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 44 Weeks Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 10µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)
kapasitanssi 10µF Sovellukset General Purpose