Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206C155K4PACTU
C1206C155K4PACTU
C1206C155K4PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206C155K4PACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206C155K4PACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1.5UF 16V X5R 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C1206C155K4PACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1.5UF 16V X5R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 397822 pcs Tietolomake X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.039" (1.00mm)
lämpötila kerroin X5R Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)