Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206C201K5GACTU
C1206C201K5GACTU
C1206C201K5GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206C201K5GACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206C201K5GACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 200PF 50V NP0 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C1206C201K5GACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 200PF 50V NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 443773 pcs Tietolomake C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.035" (0.88mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)