Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206C220JDGACTU
C1206C220JDGACTU
C1206C220JDGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206C220JDGACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206C220JDGACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 22PF 1KV C0G/NP0 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero C1206C220JDGACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 22PF 1KV C0G/NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 190926 pcs Tietolomake High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 1000V (1kV)
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.069" (1.75mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)