Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206C300JCGACTU
C1206C300JCGACTU
C1206C300JCGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206C300JCGACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206C300JCGACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 30PF 500V NP0 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero C1206C300JCGACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 30PF 500V NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 189778 pcs Tietolomake High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.069" (1.75mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)