Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206C474J4RACTU
C1206C474J4RACTU
C1206C474J4RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206C474J4RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206C474J4RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.47UF 16V X7R 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C1206C474J4RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.47UF 16V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 188067 pcs Tietolomake X7R Dielectric, 6.3-250 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.039" (1.00mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)