Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206C561FCGACTU
C1206C561FCGACTU
C1206C561FCGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206C561FCGACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206C561FCGACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 560PF 500V C0G/NP0 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero C1206C561FCGACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 560PF 500V C0G/NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 155962 pcs Tietolomake C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.043" (1.10mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)