Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206F474K3RACTU
C1206F474K3RACTU
C1206F474K3RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206F474K3RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206F474K3RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.47UF 25V X7R 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero C1206F474K3RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.47UF 25V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 302497 pcs Tietolomake FO-CAP, X7R Dielectric 16-200 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.069" (1.75mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)