Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206S103M2RACTU
C1206S103M2RACTU
C1206S103M2RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206S103M2RACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206S103M2RACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 10000PF 200V X7R 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C1206S103M2RACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 10000PF 200V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 729013 pcs Tietolomake FE-CAP, X7R Dielectric
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.035" (0.88mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)