Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206X104F3JACAUTO
C1206X104F3JACAUTO
C1206X104F3JACAUTO
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206X104F3JACAUTO luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206X104F3JACAUTO
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.1UF 25V U2J 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C1206X104F3JACAUTO Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.1UF 25V U2J 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 67943 pcs Tietolomake FT-CAP, U2J Dielectric 10-50 VDC
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.039" (1.00mm)
lämpötila kerroin U2J Koko / Dimension 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Sarja FT-CAP Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Soft Termination
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF ±1% 25V Ceramic Capacitor U2J 1206 (3216 Metric)
kapasitanssi 0.1µF Sovellukset Automotive, Boardflex Sensitive