Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206X222JMREC
C1206X222JMREC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206X222JMREC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206X222JMREC
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1206 2.2NF 63V X7R 5%
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero C1206X222JMREC Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1206 2.2NF 63V X7R 5% Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 96159 pcs Tietolomake ESD, X7R Dielectric
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.039" (0.98mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
Sarja X Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2200pF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) kapasitanssi 2200pF