Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1206X223KDRACTU
C1206X223KDRACTU
C1206X223KDRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1206X223KDRACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1206X223KDRACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs4000 pcs
Product parameter
Osa numero C1206X223KDRACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 777332 pcs Tietolomake HV FT-CAP, X7R Dielectric, Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 1000V (1kV)
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.075" (1.90mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)