Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1210C102GCGACTU
C1210C102GCGACTU
C1210C102GCGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1210C102GCGACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1210C102GCGACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1000PF 500V NP0 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero C1210C102GCGACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1000PF 500V NP0 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 89924 pcs Tietolomake High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±2% Paksuus (Max) 0.075" (1.90mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)