Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1210C104F8HACAUTO
C1210C104F8HACAUTO
C1210C104F8HACAUTO
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1210C104F8HACAUTO luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1210C104F8HACAUTO
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1210 0.1F 10V ULTRA STAB
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero C1210C104F8HACAUTO Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1210 0.1F 10V ULTRA STAB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 135784 pcs Tietolomake Ultra Stable, X8R Dielectric
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.043" (1.10mm)
lämpötila kerroin X8R Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja C Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Low ESL, High Temperature
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF ±1% 10V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric)
kapasitanssi 0.1µF Sovellukset Automotive