Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1210C681JCGACTU
C1210C681JCGACTU
C1210C681JCGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1210C681JCGACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1210C681JCGACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 680PF 500V NP0 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero C1210C681JCGACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 680PF 500V NP0 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 106635 pcs Tietolomake C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.055" (1.40mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)