Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1210X162J3HAC7800
C1210X162J3HAC7800
C1210X162J3HAC7800
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1210X162J3HAC7800 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1210X162J3HAC7800
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1210 1.6NF 25V ULTRA STA
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero C1210X162J3HAC7800 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1210 1.6NF 25V ULTRA STA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 697965 pcs Tietolomake FT-CAP, Ultra Stable, X8R Dielectric
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.039" (0.98mm)
lämpötila kerroin X8R Koko / Dimension 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm)