Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1808C221KGGACTU
C1808C221KGGACTU
C1808C221KGGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1808C221KGGACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1808C221KGGACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 220PF 2KV NP0 1808
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero C1808C221KGGACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 220PF 2KV NP0 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 118659 pcs Tietolomake High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 2000V (2kV)
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.085" (2.15mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm)