Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1808V683KDRACTU
C1808V683KDRACTU
C1808V683KDRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1808V683KDRACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1808V683KDRACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.068UF 1KV X7R 1808
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs
Product parameter
Osa numero C1808V683KDRACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 0.068UF 1KV X7R 1808 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 501687 pcs Tietolomake ArcShield High Volt X7R
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 1000V (1kV)
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.085" (2.15mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm)