Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1812C102KDRACTU
C1812C102KDRACTU
C1812C102KDRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1812C102KDRACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1812C102KDRACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1000PF 1KV X7R 1812
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs
Product parameter
Osa numero C1812C102KDRACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1000PF 1KV X7R 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 273328 pcs Tietolomake High Voltage X7R Dielectric
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 1000V (1kV)
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.061" (1.55mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)