Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1812C102MFRACTU
C1812C102MFRACTU
C1812C102MFRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1812C102MFRACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1812C102MFRACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1812
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero C1812C102MFRACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 107710 pcs Tietolomake High Voltage X7R Dielectric
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 1500V (1.5kV)
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.061" (1.55mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)