Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > C1812C131JCGACTU
C1812C131JCGACTU
C1812C131JCGACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta C1812C131JCGACTU luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero C1812C131JCGACTU
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 130PF 500V C0G/NP0 1812
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs
Product parameter
Osa numero C1812C131JCGACTU Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 130PF 500V C0G/NP0 1812 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 97588 pcs Tietolomake High Voltage C0G Dielectric, Commercial
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.071" (1.80mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)